פרח הגרברה

פרח הגרברה

גרברה - הפרח שיעניק לכם אנרגיה והתחדשות

 

פרח הגרברה פורח בכל עונות השנה, אך יש הקושרים אותו דווקא עם עונת האביב ולא בגלל תאריך הפריחה. עונת האביב מאופיינת בצמיחה והתחדשות, העונה שבה כל הטבע מתעורר מתרדמת החורף. כל תהליך של שינוי דורש כוחות רבים ואנרגיות. מטפלים טבעיים טוענים כי הגרברה הוא צמח הקולט אנרגיה רבה מהסביבה ומעביר אותה אל האדם. האנרגיה החדשה המגיעה אל האדם ועוזרת לו להתמודד עם אתגרים שבהם הוא זקוק לכוחות נוספים.

 

גרברה - פרח נפוץ ופופולארי

 

הגרברה הוא פרח הפורח בכל עונות השנה. הוא פורח במגוון צבעים, בצהוב, בכתום, באדום, בלבן וגם בוורוד.

 

פרח הגרברה נקרא על שמו של הבוטנאי הגרמני גרבר טראוגוט ומקורו בטרנסוואל בדרום אפריקה.

 

בטבע יש כשלושים מיני גרברה, הם נפוצים במיוחד בדרום אמריקה, באפריקה ובאסיה הטרופית. מאחר והמוצא של הפרח הוא מאזורים טרופיים הוא עמיד לחום, חסכוני במים ומחזיק מעמד ימים רבים.

 

בישראל פרח הגרברה נפוץ מאוד והוא משמש בצמח גן דקורטיבי העמיד לאורך זמן רב. בשנים האחרונות פותחו זנים חדשים של הצמח המיועדים לגידול בעציצים לשימוש ביתי.

 

פרחי הגרברה נפוצים מאוד בישראל ובכל העולם. זהו פרח אידיאלי לסידור פרחים, עלי הכותרת שלו תופסים נפח רב ומרשימים ומחירו זול יחסית לסוגי פרחים אחרים. פרח הגרברה הוא הפרח החמישי בשימוש בעולם והוא מהווה כעשרים אחוז מהתצרוכת העולמית של פרחי נוי.

 

פרח הגרברה מורכב מעלי כותרת מסביב ובמרכזו יש עיגול המורכב ממאות פרחים קטנים. הקוטר של הפרח נע בין חמישה לשישה סנטימטר בפרחים קטנים, אך יש גם פרחים גדולים בעלי קוטר של שניים עשר סנטימטר בממוצע.

 

תוחלת החיים של הפרח מורכבת ממספר פרמטרים כמו סוג הזן, תנאי הגידול ותנאי האחסון מהרגע שהפרח נקטף ועד שהוא מגיע אל הצרכן.

 

מגדלי הגרברה מדווחים כי מתן תוספי מזון איכותיים ושמירה על מים צלולים מאריכה את תוחלת החיים של הגרברה בחמישים אחוז! גם לתנאי האחסון ולטמפרטורה שבהם נשמר הפרח לאחר הקטיף יש השפעה רבה על אורך החיים שלו.

 

בחנויות הפרחים המקצועיות מאחסנים את פרחי הגרברה בטמפרטורות של בין חמש מעלות לתשע מעלות צלסיוס. כל העלאה של כעשרה אחוז בטמפרטורה מקצרת את חיי הפרח פי שניים. מהרגע שהגרברות מוצאות מהמקרר לצורך מכירה ומשלוח פרחים, תוחלת החיים שלהם תהיה כעשרה ימים בממוצע בטמפרטורה של עשרים מעלות.

 

כאשר אתם רוצים לקנות את פרחי הגרברה חשוב לבחור חנות פרחים מקצועית המקפידה על אחסון הפרחים בתנאים המתאימים. אחסון נכון יאריך את חיי הפרח גם אצלכם בבית, ואילו אחסון בטמפרטורות לא מתאימות יקצר משמעותית את חיי המדף של הפרח.

כתבות נוספות

שימו לב heart התמונות באתר להמחשה בלבד
במידה וחלק מהפרחים המתוארים חסרים ישולבו פרחים אחרים 


המחיר הכי משתלם בדבי פרחים תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בדבי פרחים תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות דבי פרחים עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום הפרחים והעציצים לבית.
משלוח מהיר דבי פרחים מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור חיפה והקריות.
איכות וטריות ההצלחה של דבי פרחים באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

דבי פרחים ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il
|

דבי פרחים שירות ללקוחות פרטיים חברות ומוסדות.

להזמנות : 04-8766181      
פקס : 04-8747427    
דוא"ל : sharonale2@walla.co.il