פרחים ליום הולדת

פרחים ליום הולדת

איך להזמין פרחים ליום הולדת? – לפי המזל!!

 

 

זר פרחים היא אחת המתנות הנפוצות שאנו שולחים לימי הולדת. האם ידעתם שיש קשר בין הפרחים ובין המזלות? כן! לכל מזל בגלגל המזלות יש מאפיינים ייחודים, צבע מאפיין, פרח אהוב וצמח מיוחד המתאים לכל אחד מהמזלות החודשיים. רוצים להיות מיוחדים ומקוריים, הפתיעו את חוגגי היום הולדת בפרח המאפיין את המזל שלהם ואם תוסיפו ברכה אישית הקשורה למזל, תהיו יצירתיים ומקוריים.

 

פרחים וצמחים בוחרים לפי המזל של החודש

 

 בני מזל גדי אוהבים להיות תמיד בשליטה, הם ביקורתיים, הם נוטים לשפוט, לשלול ולהסתייג. הצבע שלהם הוא צבע השחור, הפרח שלהם הוא החרצית והצמח הוא צמח  החלבלוב.

 

בני מזל דלי הם אנשים יצירתיים עם כושר אלתור. הם אוהבים עצמאות וגיוון, הם יודעים להיות ביקורתיים, אבל גם סלחניים. הצבע שלהם הוא אפור, הפרח שלהם הוא  נרקיס מלך הביצה והצמח שלהם הוא צמח הקיסוס ובכור אביב.

 

אנשים החוגגים יום הולדת במזל טלה הם אנשים שאפתניים, אנשים שאוהבים שליטה וסמכות. הצבע שלהם הוא אדום, הצבעוני הוא הפרח האהוב עליהם והצמח שלהם  הוא צמח המונסטרה.

 

בני מזל שור ידועים כעקשנים ומופנמים. הם אוהבים עצמאות ולא אוהבים את השגרה. הצבע שלהם הוא ירוק, הפרח שלהם הוא איריס והצמח הוא הקודן, שיח שמוצאו  מדרום מזרח אסיה ונפוץ בישראל בצמח נוי.

 

בני מזל תאומים אוהבים שינויים, הם נמצאים כל הזמן בתנועה ומשתדלים תמיד לרוץ קדימה. הם הגיוניים, אנליסטים וניחנו בכושר שכנוע מעולה. הצבע שלהם הוא חום,  הפרח שלהם הוא אלסטרומיה, פרח שחזר לככב בחנויות הפרחים והפך להיות אחד הפרחים המבוקשים, והצמחים האהובים עליהם הם הגרניום או הדקרונית.

                                                                                      

 בני מזל סרטן הם תחרותיים, אך חברותיים, הם שמרנים וחרוצים והם אוהבים במיוחד את הצבע הלבן והצהבהב  ואיך לא... את  הוורדים. הצמח שלהם הוא הסינינגיה,  צמח רב שנתי עם עלים בשרניים וגבעולים גבוהים.

 

ילידי מזל אריה נולדו מנהיגים. הם תקשורתיים, הם חברותיים והם אוהבים להיות מחוזרים. הצבע שלהם כתום או צהוב, הצמח שלהם הוא פפרומיה והפרח שלהם הוא  הבגוניה, פרחים רב שנתיים במגוון של צבעים.

 

בני מזל בתולה אוהבים להיות מושלמים ומצוינים. הם דייקנים, הם מעשיים והם בררניים. הצבע שלהם הוא הצבע הלבן, הצמח שלהם הא הפילודנדרון והפרח שלהם הוא  הסייפן, פרח ממשפחת האירוסים.

 

מזל מאזניים הוא מזל הצדק. ילידי מזל מאזניים שואפים לצדק, להרמוניה, ליופי ולאסתטיקה. הצבע שלהם הוא צהוב או ירוק, הצמח שלהם קיסוסון מעויני והפרחים  האהובים עליהם הם הרקפת או הדליה.

 

בני מזל עקרב אוהבים את פרח הגרברה המופיע בשלל צבעים, הצמח האהוב עליהם הוא המרנתה, צמח טרופי רב שנתי והם מאופיינים כבעלי כושר הישרדות גבוה ורצון  להתחדשות תמידית.

 

בני מזל קשת הם בעלי אינטואיציות מעולות, הם יציבים ושגרתיים ואוהבים את הצבע הכחול. הפרח האהוב עליהם הוא הכלנית, והצמח שהם אוהבים במיוחד הוא צמח  הפיקוס.

כתבות נוספות

שימו לב heart התמונות באתר להמחשה בלבד
במידה וחלק מהפרחים המתוארים חסרים ישולבו פרחים אחרים 


המחיר הכי משתלם בדבי פרחים תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בדבי פרחים תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות דבי פרחים עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום הפרחים והעציצים לבית.
משלוח מהיר דבי פרחים מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור חיפה והקריות.
איכות וטריות ההצלחה של דבי פרחים באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

דבי פרחים ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il
|

דבי פרחים שירות ללקוחות פרטיים חברות ומוסדות.

להזמנות : 04-8766181      
פקס : 04-8747427    
דוא"ל : sharonale2@walla.co.il