סידורי פרחים

סידורי פרחים

סידור פרחים - מידע קצר על כל הסוגים של סידורי פרחים

סידור פרחים הוא אוסף של פרחים עם או ללא ירק המסודרים בכלי. בחירת הכלי היא הבסיס לסידור פרחים והכלי הוא חלק מהמראה היוקרתי של כל סידור פרחים. סידור פרחים הוא אחת הדרכים היפות לקשט כל מקום ואתר והוא מתאים לכל אירוע.

נא להכיר – כל השמות והסוגים של סידורי הפרחים

סידור פרחים חופשי כשמו כן הוא. זהו סידור פרחים ללא כללים מחייבים וללא קווים גיאומטריים ואפשר להרכיב אותו מכל סוג של פרחים. סידור פרחים חופשי מתאים לכל  מקום, לבית, לאירועים, לתערוכות, לקישוט חלונות ראווה ועוד.

סידור פרחים מודרני הוא סידור בעל קווים גיאומטריים, סידור פרחים המשתלב עם המגמות האופנתיות בעולם בתחום הריהוט, הביגוד ועיצוב הפנים. סידור פרחים מודרני משתלב עם כל חלל שבו הוא נמצא והופך להיות חלק אינטגראלי ממנו. גם בסידור פרחים מודרני שמים דגש על מספר כללים בתחום עיצוב הפרחים כמו תנועה, שיוויי משקל והתאמת צבעים.

סידור פרחים מפל הוא סידור העשוי מפרחים גמישים ונוחים לסידור. מהפרחים יוצרים מראה ארוך, מדורג ונשפך המדמה מים הזורמים במפל כלפי מטה. יש מעצבים  המוסיפים לסידור חומרים המעניקים אשליה של עומק וזרימה ויש המקשטים אותו באבנים ובחלוקי נחל.

סידוק פרחים קלאסי ואנגלי הוא סידור פרחים שהיה נפוץ באנגליה בתקופה הויקטוריאנית. זהו סידר קלאסי ונפוץ המבוסס על נקודה מרכזית שהצמחים יוצאים ממנה החוצה בהתאם לגודל. הפרחים הגדולים מונחים במרכז הסידור והפרחים הקטנים בשולי הסידור. סידור פרחים קלאסי מאופיין בסידור פרחים בצבע אחיד או במספר קטןן של צבעים המשלימים זה את זה. אפשר ליצור סידור פרחים קלאסי במגוון צורות, עגול, אופקי, מרובע ועוד.

סידור פרחים מקבילי נפוץ מאוד באירועים. זהו סידור הכולל קווים אנכיים או אלכסוניים הנבנים ממספר של פרחים המסודרים זה לצד זה בכלי שטוח וארוך. כאשר מעצבים אירוע עם סידור פרחים מקבילי מניחים מספר סידורי פרחים זה לצד זה ושומרים על מרחק קבוע בין האחד לשני. הגבעולים של הפרחים הנבחרים יכולים להיות בגובהה אחיד או במספר גבהים המדגישים את העומק. אפשר להניח זה לצד זה סידורי פרחים מקביליים בהתאם לצבע של הפרח, לסוג, לגובה ועוד.

סידור פרחים פיסולי הוא סידור פרחים שבו שמים דגש על אלמנטים פיסוליים כמו ענפי במבוק, גזע עצים ועוד כאשר הפרחים או הצמחים משתלבים בהם בצורה הכי  טבעית שאפשר כדי להעניק הרגשה שהם חלק בלתי נפרד מהאלמנט הפיסולי.

סידור פרחים בסלסילה הוא סידור פרחים מרשים ומושקע המיועד בדרך כלל למשלוחי פרחים כמו משלוח פרחים ליולדת, ליום הולדת, ליום נישואין ועוד. יש מגוון גדול של  סלסילות בגדלים שונים, בהתאם לגודל הסלסילה בונים את סידור הפרחים.

כתבות נוספות

שימו לב heart התמונות באתר להמחשה בלבד
במידה וחלק מהפרחים המתוארים חסרים ישולבו פרחים אחרים 


המחיר הכי משתלם בדבי פרחים תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בדבי פרחים תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות דבי פרחים עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום הפרחים והעציצים לבית.
משלוח מהיר דבי פרחים מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור חיפה והקריות.
איכות וטריות ההצלחה של דבי פרחים באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

דבי פרחים ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il
|

דבי פרחים שירות ללקוחות פרטיים חברות ומוסדות.

להזמנות : 04-8766181      
פקס : 04-8747427    
דוא"ל : sharonale2@walla.co.il