הפרחים הנדירים בעולם

הפרחים הנדירים בעולם

מהם שמונת הפרחים הנדירים ביותר בעולם?

מגדלי הפרחים מעריכים כי ברחבי העולם יש בין מאתיים שבעים וחמש אלף לבין שלוש מאות אלף סוגים של צמחים ופרחים. חלקם פופולאריים ומפורסמים וחלקם נמצאם במקומות נידחים. בין הפרחים הרבים אספנו רשימה של שמונה פרחים נדירים ביותר בעולם.

פרחי הקדופול גדלים פרא בסרי לנקה. הם לבנים, הם מתרבים קלות, אך הפריחה שלהם היא אירוע נדיר וכשהם כבר פורחים זה מתרחש בשעות הלילה, בשעות שלא רבים זוכים לראות את הפריחה. הבודהיזם מייחס לפרח אמירה רוחנית וכאשר הצמח פורח, מגיעים המאמינים וקוטפים את הפרח כדי להעניק אותו מתנה לבודהה.

פרח הגווייה הוא פרח גדול ממדים בעל גבעול גבוה המגיע עד לגובה של מטר ושמונים. הוא גדל על קרקעות של יערות גשם באינדונזיה ונראה כשריד פרהיסטורי ענק. הפריחה שלו נדירה ביותר, אחת למספר שנים, וכשהוא פורח הוא מפיץ ריח של בשר רקוב ומכאן שמו, פרח הגווייה.

יוטאן פולאו הוא צמח שהתגלה על ידי חקלאי סיני שמצא אותו בתוך צנרת הפלדה שלו, כעבור מספר שנים הוא נמצא גם על ידי נזירה סינית שמצאה אותו מתחת למכונת הכביסה שלה. זהו אחד הפרחים המסתוריים בעולם, הוא מורכב מעשרים ושמונה פרחים זעירים  בגודל של מילימטר בצבע לבן המפיצים ריח מתוק. מומחי הבוטניקהה טוענים כי פרח זה פורח פעם בשלושת אלפי שנים.

גפן היקרן גדל בפיליפינים ונמצא בסכנת הכחדה. זהו צמח יפיפה עם פרחים כחולים ירוקים בגוונים שקשה למצוא בפרחים אחרים. 

מקור התוכי סווג כבר בשנת 1884 כאחד הפרחים הנדירים ביותר בעולם. הוא גדל באיים הקנרים ונחשב לפרח נכחד בטבע. חוקרי הצמחים מעריכים כי בעבר הצמח היה  עובר האבקה בידי משפחת הצופיים שנכחו כבר מזמן. בשנים האחרונות ניסו החוקרים לבדוק האם הפרח מצא לו מאביקים אחרים, אך כל הניסיונות לא הצליחו.

קמפיון אדום הוא פרח נדיר הגדל בגיברלטר. בנת 1992 חיפשו מגדלי הפרחים את הפרח, אך לא מצאו, רק שנתיים לאחר מכן מטפסים שטיפסו על צוקי גיברלטר מצאו  את הפרח שוב. מהפרח נלקחו דגימות וכיום מגדלי אותו בגנים הבוטניים בלונדון ובגנים הבוטניים של גיברלטר.

קוסמוס השוקולד הוא פרח עם צבע חום עמוק המדיף בקיץ ריח של שוקולד מתוק. הפרח גדל במקסיקו ואחרי שהוכרז כפרח נכחד במשך למעלה ממאה שנים הוא שוכפל שוב בשנת 19022 והיום הוא נמצא בבתי גידול שונים ברחבי העולם.

סחלב הרפאים הוא פרח נדיר שבמשך עשרים שנה נחשב לפרח נכחד, אך לאחרונה הוא נמצא שוב. הוא גדל ביערות קובה ובפלורידה ובמשך שנים רבות הוא יכול לחיות מתחת לאדמה. צורת הפרחים אלו מזכירה רוחות רפאים ומכאן שמו. ההתרבות של הפרח נדירה, הוא יכול לעבור האבקה רק על ידי עש הספינקס ורק כאשר האבקניםם נוחתים על סוג מסוים של טחב. 

 

כתבות נוספות

שימו לב heart התמונות באתר להמחשה בלבד
במידה וחלק מהפרחים המתוארים חסרים ישולבו פרחים אחרים 


המחיר הכי משתלם בדבי פרחים תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בדבי פרחים תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות דבי פרחים עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום הפרחים והעציצים לבית.
משלוח מהיר דבי פרחים מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור חיפה והקריות.
איכות וטריות ההצלחה של דבי פרחים באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

דבי פרחים ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il
|

דבי פרחים שירות ללקוחות פרטיים חברות ומוסדות.

להזמנות : 04-8766181      
פקס : 04-8747427    
דוא"ל : sharonale2@walla.co.il