איך להאריך את חיי הפרחים

איך להאריך את חיי הפרחים

אם גם אוהבים פרחים, אם אתם משקיעים וקונים פרחים לבית ואם גם לבכם מתכווץ מצער כאשר הפרחים שאהבתם מתחילים לנבול מהר מדי, שרון מ"דבי פרחים" בקריית ביאליק ישמח לתת לכם טיפים ועצות טובות איך אפשר להאריך בהצלחה את חיי הפרחים.

כל הטיפים והעצות הטובות שיגרמו לפרחים שלכם לפרוח עוד קצת

רוב הפרחים מחזיקים מעמד בבית בין שבוע לשבועיים. אם תטפלו בהם לפי ההוראות, תצליחו להאריך את חיי הפרחים בעוד מספר  ימים.

פרחים קונים רק בחנויות מכירה מסודרות המאחסנות את הפרחים בתנאים מתאימים, בטמפרטורה של עשרים מעלות, ללא רוח ועם  שישים אחוזי לחות.

לפני שאתם מכניסים את הפרחים לאגרטל נקו אותו, הסירו ממנו שאריות של לכלוך ואבק שנותרו מהזרים הקודמים. מלאו את האגרטל  במים נקיים, רצוי להשתמש במי מזגן או מים מזוקקים.

לפני שאתם מכניסים את הפרחים אל האגרטל צריך לקטום את הגבעול באלכסון כדי להגדיל את שטח ספיגת המים. החיתוך גם מעניק  לפרחים חיות ומרחיק מהגבעול לכלוכים שדבקו בו. חתכו את הגבעול עם מכשיר חד כדי לא לפגוע בשלמות הרקמה.

רוב הפרחים מתים אחרי שקצה הגבעול נסתם מריקבון בשל החיידקים המצויים במים. כדי להרחיק את החיידקים שימו במים קצת אקונומיקה, כפית אחת לכל ליטר מים, האקונומיקה תקטול את החיידקים. חשוב גם להסיר את העלים הנמצאים בתוך המים, עלים במיםם מאיצים את תהליך הריקבון.

הניחו את האגרטל במקום מוגן מרוחות, במקום מואר, אך לא חשוף לקרני שמש ישירות. אל תעמידו אותו מול המזגן ולא מול מאוורר.  הרוח והמזגן מייבשים את האוויר והפרחים אוהבים סביבה לחה.

טיפול אישי לכמה סוגי פרחים

אם אתם רוצים להחיות פרחים מסוג כלניות, ורדים או נורית שעדיין לא נבלו, אך כבר הורידו ראש, הטבילו את הפרח בגיגית או  באמבטיה למספר שעות. לפני הטבילה כדאי לקטום את הגבעול. בדרך כלל כתוצאה מהטיפול הפרחים יתיישרו ויפרחו עוד מספר ימים.

רקפות קונים רק בחורף, בעיצומו של החורף, לא לפני החורף ולא אחרי החורף. הרקפות אוהבות קור. לכן כאשר אתם משקים אותם, השקו אותם בקוביות קרח. במקום מים פזרו מספר קוביות קרח בשפת העציץ.  כדאי להוציא את הרקפות למרפסת הקרה בלילות, אבל לא לשכוח להכניס אותן הביתה בבוקר כדי שלא יעמדו בשמש.

ציפור גן העדן הוא פרח מיוחד שבכל נרתיק שלו חבויים עוד שני פרחים. כשהפרח נובל יש לקטום את הגבעול ובעזרת מסרגה או כל  אביזר צר אפשר לחלץ את הפרח הבא החבוי בתוכו. הפרח החדש יפרח וכשהוא ייבול אפשר לחזור על הפעולה ולחלץ את הפרח השני

כתבות נוספות

שימו לב heart התמונות באתר להמחשה בלבד
במידה וחלק מהפרחים המתוארים חסרים ישולבו פרחים אחרים 


המחיר הכי משתלם בדבי פרחים תמצאו מגוון זרי פרחים, סידורים עציצים במחיר משתלם ,הקניה באמצעות האתר תחסוך לכם עמלות ופערי תיווך בכל קניה. 
הזמנה בטוחה בדבי פרחים תוכלו להזמין משלוח 24/7 ולשלם באמצעות כרטיס האשראי ללא חשש, בזכות תקן PCI ופרוטוקול אבטחת מידע המופעל באתר .
שירות מקצועי צוות דבי פרחים עומד לשירותכם וישמח בכל זמן להעניק לכם שירות מקצועי ומענה מהיר לכל שאלה בתחום הפרחים והעציצים לבית.
משלוח מהיר דבי פרחים מספקת משלוחי פרחים ועציצים מהיום להיום בכל אזור חיפה והקריות.
איכות וטריות ההצלחה של דבי פרחים באה לידי ביטוי בזכות מכירת פרחים וצמחים באיכות הגבוהה ביותר המגיעה לחנות ישירות ממגדלי הפרחים והצמחים מכל חלקי הארץ.

דבי פרחים ספק פרחים נבחר בפורטל חנויות פרחים ומשלוחים באזור חיפה והקריות
Flowers-il.com | Deliveryil.co.il
|

דבי פרחים שירות ללקוחות פרטיים חברות ומוסדות.

להזמנות : 04-8766181      
פקס : 04-8747427    
דוא"ל : sharonale2@walla.co.il